Grupa wsparcia i rozwoju dla rodziców maluchów 1-3 lata

Grupa wsparcia i rozwoju dla rodziców maluchów 1-3 lata

 

Rodzicielstwo to przygoda, która zmienia dotychczasowe życie. Czasem trudno się w tej nowej rzeczywistości odnaleźć, czasem początek jest ok, ale po kilkunastu miesiącach pojawia się kryzys, wątpliwości i w głowie pulsuje pytanie: „Czy inni też tak mają?” Dobrze byłoby móc z kimś o tym porozmawiać, powymieniać się myślami, doświadczeniami, pośmiać i posmucić, jeżeli trzeba.

 

Grupa wsparcia i rozwoju dla rodziców dzieci w wieku 1-3 lata to cykl 10 zamkniętych spotkań tematycznych, podczas których będziecie mogli porozmawiać z ludźmi, którzy mierzą się z podobnymi wyzwaniami. Grupa ma na celu wspierać młodych rodziców, a także być okazją do rozwoju osobistego i rodzicielskiego.

 

Podczas cotygodniowych spotkań będziemy rozmawiać o wyzwaniach, potrzebach, emocjach i wątpliwościach w rodzicielstwie. Spotkania odbędą się w formule online. Grupa będzie liczyła do 10 osób. Każde spotkanie trwa 1,5h.

 

Jak wyglądają takie spotkania?

Spotykamy się, by móc porozmawiać, posłuchać, pobyć w towarzystwie innych dorosłych. Podczas spotkań nasza uwaga skupia się na rodzicach, ich emocjach i potrzebach, a nie na dziecku. Każdy uczestniczy w spotkaniu na swoje 100%, nikogo nie zmuszamy do mówienia, możesz być po prostu sobą. Jest to spotkanie grupy rodziców dzieci w podobnym wieku, którzy pod okiem psychologa chcą poznać i rozwinąć swoje rodzicielstwo.

 

O czym będziemy rozmawiać?

Każde spotkanie to inny temat. Będziemy rozmawiać m.in. o emocjach w rodzicielstwie, o relacjach z innymi, gdy zostaliśmy rodzicami, o kryzysach i potrzebach. Będziemy szukać odpowiedzi na nurtujące nas pytania, ukojenia i przestrzeni, by zrozumieć samego siebie.

 

Spotykamy się we wtorki o 20:00.

Spotkania grupy to 10 spotkań, raz w tygodniu po 1,5h.

Grupę prowadzi Małgosia Owczarek – psycholożka i trenerka, która pracuje z rodzicami maluchów w wieku 0-6 lat. Na co dzień wspiera rodziców w odnalezieniu się nowej rzeczywistości z dzieckiem. Pisze o rodzicielstwie i rozumieniu dziecka na swojej stronie: www.malgorzataowczarek.pl

Udział: 60zł/1,5h, czyli cykl 10 spotkań (2,5 miesiąca) wynosi 600zł.

Istnieje możliwość płatności w ratach oraz otrzymania faktury.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do mnie 🙂